OPINIE

arteer-3

Warszawa

15 listopada 2013r

Rekomendacja

Centrum Szkoleniowo – Wydawnicze ARTEER z siedzibą w Warszawie z wielką przyjemnością i całkowitym przekonaniem rekomenduje szkolenia i warsztaty prowadzone przez mgr Małgorzatę Mroziak.

W latach 2008 – 2013 p. Mroziak przeprowadziła dla nas ponad 20 kursów z zakresu Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne I i II stopnia, Tańca edukacyjnego Rudolfa Labana oraz zastosowania metody Ruchu Rozwijającego W. Sherborne w pracy z dzieckiem z autyzmem.

Wszystkie szkolenia zostały ocenione bardzo wysoko przez Uczestników w ankietach ewaluacyjnych zarówno pod względem merytorycznego przygotowania p. Mroziak, jak i rzetelności przeprowadzania zajęć.

Do prowadzenia wszystkich proponowanych przez siebie warsztatów p. Mroziak posiada stosowne certyfikaty i zaświadczenia międzynarodowe nadane jej przez instytucje predysponowane do nadawania takich uprawnień. Współpraca z tak dobrze zorganizowanym i przygotowanym do zajęć Wykładowcą jest prawdziwą przyjemnością. Z czystym sumieniem polecamy jej usługi.

CENTRUM SZKOLENIOWO-WYDAWNICZE „ARTEER” Elżbieta Rybicka 01-844 Warszawa. ul.~Skalbmierska 13, NIP 118-062-68-06, REGON 010690310

arteer-1arteer-2

Arteer